Metin ATLI

Metin ATLI


Bizi Şaşırtmadı!...

24 Ekim 2021 - 11:10

Menemen mağlubiyetinin ardından Teknik Direktör değişikliğine giden Samsunspor yeni hocası Fuat Çapa ile çıktığı ilk maçında Erzurumspor ile karşılaştı.
Son haftalarda üst üste yaşadığı puan kayıplarıyla özgüven kaybı yaşayan Samsunspor ile geçen hafta 2-0 mağlup duruma düştüğü maçı 6-2 kazanarak özgüveni tam olan bir Erzurumspor’un mücadelesinin sonucu tüm sporseverler tarafından merak ediliyordu.
Bunun dışında saha dışı oyunlara başvuran rakip geçen yıldan Samsunspor taraftarı tarafından mimli Gökhan Alsan ve maçın hakemi üzerinden algı oluşturma gayretinde oldu.
Saha içinde futbol dışında her türlü oyunu oynayan Gökhan Alsan kendine yakışanı yaptı. Onu biz çok iyi tanıyoruz ve bu yapıkları bizi hiç şaşırtmadı.
Maçın hakemi Caner Ak ise karşılaşma öncesi yapılan paylaşımların etkisi altında kalmış olacak ki buz gibi penaltıyı görmezden geldi.
Maça gelecek olursak Samsunspor önceki maçlara göre daha iyi savunma yaptı. Hücum bölgesinde etkisiz olmamıza rağmen futbolun takım oyunu olduğunu unutmamış olsaydık yakaladığımız az sayıda ki pozisyonlardan birisinde golü bulabilirdik.
Takımın mücadelesi iyiydi. Stoperlerimizin sadece kesici değil de oyun kurmaya da katkısı olmalı.
Samsun’a geldikten 2 gün sonra maça çıkan Fuat Çapa’nın takım üzerindeki dokunuşları hissedildi ama zamana ihtiyaç var.
Önümüz de ki milli maç arasına kadar Bandırma deplasmanı ve içeride Manisa FK maçları var. Bu maçları en az kayıpla geçip milli aradan sonra Fuat hocanın etkisini görebiliriz.
Temennimiz bu etki olumlu olur ve Samsunspor’da hedefine adım adım ilerler.
Kalın sağlıcakla…
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum