Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Nedim Aydın / [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Nedim Aydın / [email protected]

Reklam Direktörü
İsmet Aktaş

Teknik Destek / Technical Support
Bal Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri - www.bal.net.tr 

Gizlilik Politikası
beyazgaste.com
 sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
beyazgaste.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyright 2013-2019 beyazgaste.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları beyazgaste.com’a aittir. beyazgaste.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar beyazgaste.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.beyazgaste.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. beyazgaste.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
Beyazgaste.com only broadcasts on the internet.
All external links on this website are opened in a new tab.
Beyazgaste.com does not take responsibility for external links.

© Copyright 2013-2019 beyazgaste.com All rights reserved. All copyright of the content such as code, news, pictures, interviews belong to Beyazgaste.com. All the texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and regulations contained in the whitegaste.com site are protected by copyright 5846. They may not be copied, distributed, altered, or published commercially in any form without the prior written consent of Beyazgaste.com. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source.
The external links at www.beyazgaste.com are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. he may go to any time change without giving any notice at whitegaste.com. You are not responsible for any of the errors from this site.