Türkiye'nin En Büyük Çocuk Festivali Yarın Başlıyor…

Türkiye'nin en büyük çocuk festivali olan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali, 27 – 29 Eylül 2019’da 10

Türkiye'nin En Büyük Çocuk Festivali Yarın Başlıyor…
26 Eylül 2019 - 16:30

Türkiye'nin en büyük çocuk festivali olan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali, 27 – 29 Eylül 2019’da 10.00–19.00 arasında Event Garden Sarıyer’de ziyaretçilerini bekliyor.
Ezo Sunal ile “La la la” konseri de İstanbul Mutlu Çocuk Festivalinde.
Türkiye'nin en büyük çocuk festivali "Mutlu Yarınlara" sloganıyla İstanbul Mutlu Çocuk Festivali yarın başlıyor!
Türkiye'nin en büyük çocuk festivali olan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali, 27– 29 Eylül 2019’da 10.00–19.00 arasında Event Garden Sarıyer’de ziyaretçilerini bekliyor.
Kuveyt Türk Katılım Bankası, Saran Group Radyoları, Mutlu Akü sponsorluğundaki etkinlilerde çocuklar hem eğitici hem öğretici çalışmaları hayata geçireceklerdir. Koruncuk Vakfı, Diyabetle Yaşam Derneği ve İzev paydaşlığındaki çalışmalar ile de çocuklara sosyal sorumluluk bilinci verilecektir.
Ezo Sunal ile “La la la” konseri de İstanbul Mutlu Çocuk Festivalinde.
Sleepy Natural, Faruk Yalçın Zoo, First Step, BIC Türkiye, Hünnap ve Koperatiff
’in sponsorluğunda Sarıyer Belediyesi’nin de katkılarıyla içinde çocuk ruhu taşıyan herkes için hazırlanan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali sizleri bekliyor.
Mutluluğun önemini ve çocuklarda yarattığı heyecanı aktarmayı amaçlayan festivalde 10bin metrekarelik alan en iyi şekilde değerlendirildi.
İstanbul Mutlu Çocuk festivalinde ailelerin çocukları ile kaliteli, öğretici ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile yola çıkan bu organizasyonda aileler, kendi alanlarında uzman; Uzman Psk. Nurdan Beşen BüyükakHaticeKübra Tongar, Prof. Dr. Ahmet Murat Bülbül, Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal (Akademisyen Anne), Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Prof. Dr. Uğur Batı, Fırat Neziroğlu gibi birçok değerli ismin söyleşisine katılırken, çocuklar da robotik kodlamaeğitimi, drama, trafik eğitimi, spor, dans, müzik, yoga, çiftçilik, boyama, oyuncak yapımı ve daha birçok atölye alanlarında keyifli vakit geçirerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaklardır.
50'ye yakın ülkede faaliyet gösteren Nutty Scientists küresel bakış açısı ile oluşturulan bilim müfredatı ve interaktif tiyatroları ile de Sonbaharı Doğanın İçinde Coşku Dolu Bir Festivalle Karşılamaya Hazır Mısınız? Diyen festival herkesi beklemektedir.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum