Kavaklı Muhtarlara Başkan Nasihati

Kavak’ta mahalle muhtarlarına seslenen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Gelecek kaygısı yaşamadan görevinizi en iyi biçimde yapın. Yaptığınız işin bir vebali olduğunu unutmayın” dedi.

Kavaklı Muhtarlara Başkan Nasihati
03 Şubat 2023 - 11:58
Kamu hizmetlerinin vatandaşlara erişiminin en üst seviyede tutulmasını sağlamak amacıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda KavakKaymakamı Faruk Atar Başkanlığında yapılan toplantıda Muhtarlarına seslenen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu “ Bulunduğunuz makamlara halkın oyları ile seçilerek geldiniz. Yaptığınız ve yapmadığınız her işin vebali olduğunu sakın unutmayın” dedi.
Sarıcaoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi partilerin temsilcilerin katıldığı toplantıda muhtarları sahada en uç noktalarda görev yapan birim amirleri gibi gördüklerini söyledi. Vatandaşla devlet arasında köprü görevi yapan muhtarlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük değer verdiğinive bunu her fırsatta gösterdiğiniifade eden Sarıcaoğlu, muhtarlardan da buna göre davranmalarını istedi.
Hepimizin Ortak Hedefi Kavak
Mücadelenin ilçeyi bir basamak daha üst seviyeye çıkartmak olduğunu ifade ederekbu hedef doğrultusunda çalıştıklarını anlatanBaşkan İbrahim Sarıcaoğlu, “ Hedefimiz ilçemizi bulunduğu noktadan daha ileri taşımak, insanlarımızın refah seviyesini artırmak. Bizler bu hizmeti yaparken asla siyasi ayrımcılık yapmıyoruz. Sizlerde yapmayınız. Size destek verene de vermeyen de hizmetin kalitelisini sunun. Kesinlikle ayrımcılık yapmayın. Öyle olun ki size oy veremeyen bile vermediğine pişmanlık yaşasın” dedi.
Görevimiz Halkımıza Hizmet
Muhtarların kendileri için çok değerli olduklarını söyleyen Kaymakam Faruk Atar da muhtarlardan işlerini severek yapmalarını isteyerek “  İşinizi yaparken asla kibire kapılmayın. Kimseye tepeden bakmayın. Unutmayınız ki bizlerin görev halkımıza hizmet etmektir. Vatandaşlarımızla yakından ilgilenin hizmette kesinlikle ayrımcılık yapmayın “ dedi. Kaymakam Atar, muhtarlardan ayrıca köylerinde yapılan düğün ve şenliklerde silah kullanılmamasını da sağlamalarını istedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum