Tiyatroculardan Esnafa Moral Desteği!...

Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Atölyesi Oyuncuları, Pandemi sürecinde kısıtlı hizmet veren esnafa yaptıkları gösterilerle hem moral hem de satış desteğinde bulundu.

Tiyatroculardan Esnafa Moral Desteği!...
09 Ocak 2021 - 14:10

Esnafa Moral ve Motivasyon Desteği
Koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırlı hizmet veren esnaflara moral kaynağı olan Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Atölyesi Oyuncuları, bir günlerini esnaflarla birlikte satış yaparak geçirerek destek verdi. Tiyatral gösterilerle neşe saçarak hem esnafın hem de vatandaşın yüzünü güldüren oyuncular, kimi zaman çay servisi yaptı, kimi zaman manav tezgâhının başına geçerek meyve ve sebze sattı.
Kapıcı İsmet ve İsiyin Emmi Tezgâh Başında!
‘Kapıcı İsmet’i canlandıran İlker Taze ile İsiyin Emmi’ye hayat veren İbrahim Çapkın’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Atölyesi Oyuncularının sunduğu katkıya vatandaşlarda alış veriş yaparak destek oldu.
Esnafımızın Yanındayız
Pandemi sürecinde zor ve moralsiz günler geçiren esnaflara moral olması amacıyla yardım ettiklerini söyleyen Fatsa Belediyesi Gösteri Sanatları Atölyesi Genel Sanat Yönetmeni Ali Can Taze; “Esnafımızın kısıtlı hizmet verdiği zorlu pandemi sürecinde esnafımızın motivasyonunu sağlayarak moral vermek istedik. Çay ocağına girdik, servisini yaptık. Manav tezgâhının başında sebze ve meyve satışı gerçekleştirdik. Esnafımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Çünkü, bu zorlu süreci dayanışma ve kenetlenme ile aşacağız. Bir nebze olsa esnafımıza katkı sağlayıp moral verdiysek, tebessüm ettirdiysek ne mutlu bize. Bu pandemi sürecinde biz de sahne etkinliklerimize ara verdik. Oyunlarımızı, Dijital Tiyatro ile sosyal medya üzerinden tiyatro severlerle buluşturuyoruz. Bugünler geçecek, eski güzel günlerimize yeniden hep birlikte kavuşacağız” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum