Kasım Alper Özdemir Üniversite Gençliğiyle Buluştu

Şair yazar Kasım Alper Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde düzenlenen GSB’de Ramazan etkinlikleri kapsamında Samsun’da öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler için üç özel etkinliğe imza attı. Karadeniz kız yurdunda ise Özdemir’i dinlemeye Canik Huzurevi sakinleri de geldiler.

Kasım Alper Özdemir Üniversite Gençliğiyle Buluştu
27 Mart 2024 - 18:34
Yurt içi ve yurt dışında birçok sosyal sorumluk projesine de imza atan Özdemir, Ramazan iyiliğin yanı sıra muhabbeti şiiri ve dostluğu da paylaşmaktır, birbirinden kıymetli kardeşlerimizle iftar ve sahur sofralarında bir arada olmak ve Ramazan geceleri etkinliğinde yer almak benim için ayrı bir güzellik oldu. Sanat hayatım boyunca her daim Türk şiirine emek verdim ve şiirin sevilmesi için mücadele ettim. Şiiri seven toplumlar da her şeyin daha güzel ve tebessümlü olduğuna inanıyorum, nazik davetleri için Bakanlığımıza, Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze ve ilgileri için yurt müdürlerimize ayrıca teşekkür ediyorum dedi.
Kasım Alper Özdemir Mevlana, Yunus Emre gibi maneviyat sembollerinin şiirlerini bir okurken, gençlere de şiirler okuttu. Ney üstadı Doç. Dr. Emre Pınarbaşı ve kanunda Turgay Kerse ise dinletileri ile Özdemir ve şiir okuyan gençlere eşlik ettiler. Karadeniz Erkek ve Kız öğrenci yurdu ve Münevver Ayaşlı Kız öğrenci yurdu müdürleri ve öğrencileri de Özdemir’e bu güzel etkinlik için teşekkür etti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum