Deprem Bölgesinde Beton Mikserleri Harıl Harıl Çalışıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, partinin Denizli İl Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmasında, “gelecek döneme daha güçlü hazırlanıyoruz” mesajı verdi.

Deprem Bölgesinde Beton Mikserleri Harıl Harıl Çalışıyor
14 Mayıs 2024 - 17:00
AK Parti’nin ülkeye sunduğu hizmetleri anlatan Yılmaz, “AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye'nin nüfusu 65 milyondu. Yani AK Parti döneminde TOKİ ve kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte 20 milyon insana konut üretti. Yol ve ulaşım altyapısında da geliştik, bugün 25 milyon otomobil var Türkiye'nin yollarında. Sağlık hizmetlerinde de mesafe kat ettik. Enerjide ise kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı.” dedi. Yılmaz ayrıca, deprem bölgesinde konut yapım çalışmalarının gece-gündüz yürütüldüğünü de dile getirdi.
AK Parti’de yerel yönetimlerin idaresinden sorumlu olan Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni dönemde yapılacak çalışmaları ve AK Parti’nin Türkiye’ye sağladığı kazanımları, Denizli ziyaretinde yaptığı bir konuşmada anlattı. 20 yılı aşkın süredir, kendilerini, Türkiye’nin her alanda kendini güçlendirmesine adadıklarını ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Arkadaşlar AK Parti'nin kadroları sizsiniz. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim.” dedi.
Hem Yerel Yönetimler Başkanınız Hem de Bir Abiniz Olarak Bir Çabanın İçindeyiz
Yusuf Ziya Yılmaz, “Dayanışmamızı güçlü tutarak, önümüzdeki süreçte eksikliklerimizi tamamlamamız lazım. Sürecin gereklerini yerine getirmek üzere doludizgin koşmak için enerjimizi de bir noktada toplamamız gerekiyor. Arkadaşlar AK Parti'nin kadroları sizsiniz. Önümüzdeki süreçte gerekli aksiyonu alıp, moral ve motivasyon oluşturmak için hem yerel yönetimler başkanınız hem de bir abiniz olarak bir çabanın içindeyim. Allah'ın izniyle önümüzdeki süreç içerisinde parti teşkilatlarımız, partimizin stratejik kurulu hepsi harıl harıl çalışmaya devam edecek” diye konuştu.
Deprem Bölgesinde Beton Mikserleri Harıl Harıl Çalışıyor
Bin yılın afeti olan 6 Şubat depremlerinden sonra devletin, büyük bir irade göstererek aksiyon aldığını ve bölgeyi ihya etmek için kolları sıvadığını ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz, Bölgede beton mikserleri, transmikserler harıl harıl çalışıyor. Bölge, bütünüyle ve yeniden inşa ediliyor açıklamalarını yaptı.
Yol ve Sağlık Hizmetlerinde Mesafe Kat Ettik, Enerjide Kurulu Gücümüz 105 Bin Megavata Çıktı
AK Parti'nin bu ülkeye kazandırdığı birçok hizmet olduğunun altını çizen Yusuf Ziya Yılmaz, “Değerlendirmede bulunurken dünün şartlarına bakmak gerekiyor. Arkadaşlar 22 sene önceki Türkiye’nin nüfusu bundan tam 20 milyon azdı. AK Parti iktidara geldiğinde Türkiye'nin nüfusu 65 milyondu. 20 milyon, 2 tane orta Avrupa ülkesi demek neredeyse. Yani AK Parti, 20 milyon insana TOKİ ve kentsel dönüşüm projeleriyle konut üretti. AK Parti'nin yönettiği bu 22 yıl içerisinde Türkiye'nin büyümesini anlatmaya çalışıyorum. Yol ve ulaşım altyapısında da geliştik. Bugün 25 milyon otomobil var Türkiye'nin yollarında. Sağlık hizmetlerinde de mesafe kat ettik. Enerjide de kurulu gücümüz bugün 105 bin megavatlara çıktı. Bunu AK Parti başardı. Biz insanımızın her istediğini yerine getirme yönünde büyük bir mücadele verdik. Başardığımız işleri anlatmaya kalktığımızda ‘Siz AK Parti'siniz kardeşim, tabi ki yaparsınız. Tek başına iktidarsınız. Güçlü bir lideriniz var’ diyorlar” şeklinde konuştu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum