Yılport Samsunspor Kupası İle Ata'nın Huzurunda!...

Spor Toto 1. Lig’de şampiyon olarak Süper Lig’e yükselen Yılport Samsunspor, Anıtkabir’i ziyaret etti.

Yılport Samsunspor Kupası İle Ata'nın Huzurunda!...
11 Mayıs 2023 - 14:41
Ziyarette Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili  ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Garip-Zeycan Yıldırım Vakfı Başkanı Zeycan Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Melis Kalkavan Erdoğan ve Sedat Uygun, Store 55 Marka Müdürü Doğan Caferoğlu, Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, teknik heyet ve futbolcular yer aldı.
Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen’in mozoleye çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu.
Anıtkabir merdivenlerinde şampiyonluk kupası ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Yılport Samsunspor, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’nde bulunan Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Veysel Bilen, Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı;

“Aziz Atam, 19 Mayıs 1919’da Kurtuluş meşalesini yaktığınız Samsunumuzun simgesi olan şahsınızın heykeli bulunan armalı formasıyla mazisi şan ve şerefle dolu Samsunspor Futbol Kulübü, Spor Toto 1. Lig 2022 – 2023 sezonu şampiyonu olarak manevi huzurlarınızda bulunuyoruz. Aziz Atam, sizden aldığımız güçle, açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedef doğrultusunda ‘zeki, çevik ve ahlaklı’ sporcular yetiştirerek var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Ruhunuz şad olsun, rahat uyuyunuz; Kulübümüz sonsuza denk izinizdedir Atam.”

 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum