Uzan'ın Masumiyetini İnanıyoruz!

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Genel Başkan Cem Uzan'ın yeniden yargılanma başvurusunda bulunduğunu hatırlatarak, "Başkanımızın masumiyetine inanıyoruz. Yarın ülkemize dönecekmiş gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Uzan'ın Masumiyetini İnanıyoruz!
29 Kasım 2019 - 17:21

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen ve Samsun İl teşkilatı, Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın Türkiye'ye dönüşü için hukuki sürecin başlatıldığının açıklandığı İstanbul'daki toplantıya katıldı.
YENİDEN YARGILANMA TALEBİ
Genç Parti Sözcüsü Metin Altmışkara, Cem Uzan'ın yeniden yargılanması için başvuru yaptıklarını dile getirdi. Uzan’a açılan dört davadaki 26 hâkimin 16’sının ‘FETÖ’den mahkûm olduğunu, ihraç edildiğini ya da bağlantıları nedeniyle firarda olduklarını ifade eden Altmışkara, yaptıkları yeniden yargılanma başvurusunun 15-20 gün içerisinde sonuçlanacağını düşündüklerini belirtti.
UZAN'DAN PARTİLİLERE TEŞEKKÜR
Genç Parti Genel Merkez Yönetimi ile çeşitli görüşmelerde bulunan Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Ordu ve Giresun il teşkilatlarıyla Karadeniz'deki birlik beraberlik duygusuyla Genel Başkan Cem Uzan'ın yeniden yargılanma başvurusuna destek verdi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen teşkilatlara telefonla seslenen Cem Uzan, en kısa sürede ülkesine döneceğini belirterek, özverili çalışmalarından dolayı Genç Partililere teşekkür etti.
DAHA GÜÇLÜ TEŞKİLATLANMA
Başkan Faruk Şen, Genel Başkan Cem Uzan'ın masumiyetine inandıklarını dile getirerek, "Yakın zamanda genel merkezimizin kongresi var. Samsun'da da teşkilatlanmaya devam ediyoruz. Türkiye'de parti olarak seçime girecek şekilde hazırlanıyoruz. Cem başkanımız yarın ülkemize dönecekmiş gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onun bize emanet ettiği Genç Parti'yi, bıraktığından daha güçlü bir teşkilat yapısına geçirmek için mücadele ediyoruz." dedi. Şen, 1-2 ay içerisinde Türk siyasetinde önemli gelişmeler olacağını sözlerine ekledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum