Taraftardan Melunovic'e Tepki

Geldiği günden beri Yılport Samsunspor'a hiçbir katkı sağlamayan, ancak parasını son kuruşuna kadar alan Alen Melunovic'e taraftardan büyük tepki var.

Taraftardan Melunovic'e Tepki
25 Ocak 2022 - 17:52
Yılport Samsunspor'a sezon başında gelen ve sakatlıkları nedeniyle bir türlü kadroya giremeyen Sırp forvet oyuncu Alen Melunovic'in takımdan ayrılması için taraftarlar isyan bayrağı açtı.
Taraftar gruplarının ortak yazılı açıklamasında, Melunovic istenmeyen adam ilan edilirken, bir an önce takımdan ayrılması istendi. Samsunspor Taraftar Gruplarının Melunovic'le ilgili ortak açıklamasında şu görüşlere yer verildi;
Başkanımızı ve Bizi Üzüyor
"Bir haftalık idman programından sonra önce dizini sonra belini ve ayaklarını bahane ederek sadece düz koşu ve yürüyerek 6 ayı geçiren, tedavi programına uymayan, şehrimizi tatil yöresi gibi gören, gününü gün eden Alen Melunovic'i istemiyoruz. İyi niyetle takımın hocası ve menajere güvenerek transferine izin verilen, tüm yasal haklarını ödemekten kaçınmayan başkanımızın tekliflerine kapısını kapatıp, adeta çözümsüzlük üzerine sinsi planlar yapan maksatlı oyuncuya, sabrımızı taşırma diyoruz.
Son Kez Uyarıyoruz
Süresiz kadro dışı bırakılmasına, takımdan ayrılması için alternatifler sunulmasına ve hatta başka transfer teklifleri olmasına rağmen inatla Samsun'da tatil yaparcasına bekliyor. Bakıma katkıda bulunamayacağını bile bile, kerhen idman programına devam ediyor. Böyle zihniyetli futbolculara bu zaman kadar gerekli tepkimizi gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Melunovic'in bu amaçlı tavrına razı göstermiyoruz ve gereğini yapmasını bekliyoruz."
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum