Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.'den Kamuoyuna…

Samsunspor Futbol Kulübü olarak rakibe saygı, sportmenlik, fairplay ve centilmenliğin, tüm spor kulüpleri ve paydaşlarımız için vazgeçilmez birer değer olduğuna inanıyoruz.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.'den Kamuoyuna…
22 Nisan 2021 - 20:59
TFF 1. Lig’in 2020-21 sezonunun tamamlanması için kalan son 7 maçta, ligde mücadele eden tüm takımlar için heyecanlı ve stresli bir dönemin başladığını biliyoruz. Bu dönemde fairplay ortamının yaratılmasının tüm kulüplerin ortak sorumluluğu olduğunu düşünüyoruz. Özellikle de şu anda kalan son 3 maçta heyecan ve stres tavan yapmış durumda.
Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım’ın da her zaman vurguladığı gibi, ligde kalan tüm maçların fairplay çerçevesinde tamamlanması, Samsunspor camiası olarak en büyük dileğimizdir.
Samsunspor camiası olarak amacımız son günlerde Tuzlaspor, Balıkesirspor ve Menemenspor Kulüplerini veya diğer kulüpleri lekelemek değildir. Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım, futbol camiasında konuşulan duyum ve söylentilerden dolayı duyduğumuz rahatsızlıkları dile getirmiştir.
Tuzlaspor Futbol Kulübü, yapmış olduğu kamuoyu açıklamasında da bu söylentilerin asılsız olduğunu ifade etmiştir. Dolayısıyla Tuzlaspor Futbol Kulübü’nün düşmüş olduğu durumdan dolayı üzüntülerimizi belirtiriz. Başkanımızın amacı her zaman tüm Türk kulüplerinin centilmenlik ve fairplay ruhu içinde mücadele ederek Türk futboluna katkıda bulunmalarını sağlamaktır.
Samsunspor Futbol Kulübü olarak, matematiksel olarak play-off oynama şansı devam eden Tuzlaspor Futbol Kulübü’ne play-off yolunda ve Menemenspor’a da ligde kalma yolunda başarılar dileriz.
Saygılarımızla spor kamuoyunun bilgisine sunarız.
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum