Samsunspor'da Bayramlaşma…

Nuri Asan Tesisleri'mizde Ramazan Bayramı'nın 2'nci gününde geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi.

11 Nisan 2024 - 17:53 - Güncelleme: 11 Nisan 2024 - 17:59
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. ve Samsunspor Kulübü Derneği’nin ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyemiz Veysel Bilen, Operasyon Direktörümüz ve İcra Komitesi Üyemiz Soner Soykan, Futbol Direktörümüz Fuat Çapa, Samsunspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, meclis üyeleri katıldı. Taraftar grubu başkanları ve taraftarlarımızın da yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma töreni neşeli anlara sahne oldu.
Bayramlaşma töreninde konuşan Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyemiz Veysel Bilen, "Geleneksel hale gelen bayramlaşma günümüzde yine coşkulu taraftar gruplarımız ve davetlilerimizle birlikte bir bayramı eda ediyoruz. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş ve Samsunspor Kulübü olarak bu bayramda gerçekten yarınlara daha umutlu bakmak adına güzel bir birliktelik sağlanmış. Bunu da görmekten son derece mutluyuz. Bugün burada yoğun iş temposu nedeniyle olamayan Sayın Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın da bütün camiaya bayram mesajlarını benim vasıtamla iletmemi istemişti.
Kendileri de bütün camiamızın Bayramını kutluyor. Esenlik, mutluluk ve sağlık diliyor. Nice bayramlarda Samsunspor camiası olarak bir arada olmayı arzu ediyoruz. Bütün günlerimizin bayram havasında geçmesini diliyoruz. Bayramın son gününde Beşiktaş ile oynayacağımız zorlu müsabakada oyuncu kardeşlerimizin de bu bilinç içerisinde camiamızı, taraftarımızı sevindirecek bir netice almasını da ümit ediyoruz, bekliyoruz. Başkanımız da İstanbul'da takımla birlikte olacak. Onun da buradan bilgisini vermiş olayım. Tekrar bütün katılımcılara ve siz değerli basın mensuplarına çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum