Ödüllü Araç Kiralama Şirketi Samsun'da 3 Şube Açtı

Dünyanın lider araç kiralama şirketlerinden Green Motion, Samsun’da üç şubeyle hizmet vermeye başladı.

Ödüllü Araç Kiralama Şirketi Samsun'da 3 Şube Açtı
24 Mayıs 2024 - 17:47
Türkiye’deki operasyonlarını Metal Oto iş birliğiyle sürdüren, dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan Green Motion, Samsun’da üç şubesiyle hizmete başladı. Güçlü şirket yapısı, genç araç filosu, uygun fiyat politikası ve araç çeşitliliğiyle bilinen Green Motion; Merkez, Atakum ve Samsun-Çarşamba Havalimanı’nda araç kiralamak isteyenlere hizmet sunacak.
Araç sahibi olmak zorlaştı ancak araç kiralamak cazip bir çözüm
Samsun şubelerini ziyaret eden Green Motion Türkiye Genel Müdürü Yavuz Başal; “Araç kiralama sektörünün en köklü şirketlerinden birisi olarak güçlü sermaye yapımız ve kaliteli insan kaynağımızla hizmet kalitemizi daha da ileriye taşımaya ve bu kaliteyi Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu hedefimize de bulunduğu coğrafyanın ihtiyaçlarını iyi bilen, otomotiv sektöründe tecrübeli ve yetkin iş ortaklarımızla birlikte yürüyoruz.” şeklinde konuştu. Samsun’a üç şubeyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başal, “Ekonomimizin yapı taşı sektörlerinden biri olan araç kiralama sektörünün aktif büyüklüğü 114 milyar 900 milyon TL’ye ulaşırken, toplam araç sayısı ise 240 bini geçti. Araç fiyatlarındaki artış, araç sahibi olmayı zorlaştırdı. Bu atmosferde misafirlerimizi dilediği araca kolaylıkla ve uygun fiyatla ulaştırmak çok önemli. Green Motion olarak tecrübemizi ve araçlarımızı Samsun halkıyla paylaşmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
Metal Oto hakkında
2005 yılında kurulan Metal Oto İstanbul merkezli olup, Türkiye genelinde yaklaşık 8.500 araç filosu ve 500'den fazla personeli ile 18 ilde faaliyet göstermektedir.
Franchise haklarını elinde bulundurduğu Green Motion ve U-Save ile bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara günlükten 6 aya kadar olan vadelerde kısa dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
Bunun yanı sıra, operasyonel kiralama firmalarına; trafik tescil işlemleri, ikame araç tedariği, hasar-onarım, otopark ve çekici hizmetleri sunan Metal Oto, Metal2 markası altında 2012 yılından bu yana 2. el araç satış faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum