Reklam
Reklam

Murzioğlu ve Akyüz, Sandıklardan Başarıyla Çıktı

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi asil ve yedek üyelerini belirleyen ilk etap organ seçimleri tamamlandı.

Reklam
Murzioğlu ve Akyüz, Sandıklardan Başarıyla Çıktı
04 Kasım 2022 - 18:52 - Güncelleme: 04 Kasım 2022 - 18:55
Reklam
İlginin yoğun olduğu seçimlere tek listeyle giren mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, 40 meslek komitesinden de 39’unu almayı başardı.
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın 40 meslek grubunda 95 meclis üyesi ve 230 meslek komitesi üyesinin belirleneceği organ seçimleri önceki gün tamamlandı. Seçme ve seçilme hakkına sahip üyeler kurulan 15 sandıkta oylarını kullandı. 40 meslek gurubundan 32’si tek listeyle seçime giderken, 8 gurupta ise çift liste yarıştı. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 5’inci komiteden, Meclis Başkanı Haluk Akyüz de, 8’inci komiteden tek listeyle seçimlere katıldı. İlginin yoğun olduğu seçimler akşam saat 17.00’da son buldu. İlk etap seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, 40 meslek komitesinden 39’unu almayı başardı. Seçimler sonunda Murzioğlu ve Akyüz, tebrikleri kabul etti.
Birlik ve beraberlik mesajı verdiler
Seçimlere katılan tüm üyelere teşekkür eden Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Seçimlerin şimdiden Samsun’a ve Samsun iş dünyasına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Bu seçimlerin kaybedeni yok. Kazanan Samsunumuzdur. Seçim sürecini Odamızın kimliğine, tarihine yakışır bir hassasiyet içinde yürüttük. Her zaman olduğu gibi Samsunumuzun ekonomisi,  kalkınması için birlik ve beraberlik çerçevesinde ilimizin ortak paydasında çalışmaya, Odamızı da kurumsal anlamda geliştirmeye, güçlendirmeye devam edeceğiz. Bizlere güven duyarak teveccüh gösteren, destek olan üyelerimize, tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Bugün tamamladığımız meslek komitesi ve meclis üye seçimlerinin ardından 8 Kasım Salı günü tekrar sandık başına giderek, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Meclis Başkanı ve Meclis Başkanlık Divanı, TOBB Genel Kurul Delegeleri, Disiplin Kurulu ve bazı komisyonlarımızın üyelerini belirleyeceğiz” dedi.
MECLİS ÜYELERİ;
1.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Forslu Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Cesyfarma İlaç Kozmetik Gıda Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi
2.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Hasan Koç Koçlar Konfeksiyon
*Aktürk Ayakkabıcılık Ticaret Limited Şirketi
*Mets Spor Tekstil Eğitim Ticaret Limited Şirketi
3.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Afacan Plastik Endüstriyel Temizlik Ve Sağlık Ürünleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Alemdar Soğutma Ve Mutfak Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
4.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Kg Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Varan Kimyasalları Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
5.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Murzioğlu Mimarlık İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Hadde Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
6.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Emek Lastik Plastik Ayakkabı Ve Otel Turizm Restaurant Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
*As Çelik Döküm İşleme Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
7.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Yumoş Yatak Ev Ve Tekstil Ürünleri Mobilya İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Özgür Mobilya Tekstil İnşaat Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
8.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Halük Akyüz
*Öz-Doğan İnşaat Nakliye Turizm Orman Ürünleri Doğrama Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Çağrı Yapı Mühendislik Ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi
9.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Süleyman Hızır
*İzopen İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Levend Yavuz
10.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Anadolu Isı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Barış Kaygusuz - Kaygusuz Mühendislik
11.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Öztaş Otomotiv Ve Yedek Parçaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Öz Güven Ticaret Cüneyt Muci
12.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Beşler Kollektif Şirketi Mustafa Yücel Petek Ömer Petek Ve Ortakları
*Burhan Ekiz
*Seyhanlar Ticaret Kollektif Şirketi Mustafa Seyhan-Bilal Seyhan-Süleyman Seyhan
13.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri

*Toraman Tüketim Maddeleri Gıda Lojistik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Emre Özdikici - Özdikici Ticaret
14.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Korulu Grup Sağlık Hizmetleri İnşaat Taahhüt Makina Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Bilimteknik Tıp Teknolojileri İnşaat Taahhüt İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi
15.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
*V.E.B.Bilgi İşlem Otomasyon Özel Eğitim Hizmetleri Danışmanlık İnşaat Yemekçilik Lokanta Kafeterya Gıda Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
16.Komite
MECLİS ASİL ÜYELERİ
*
Safi Katı Yakıt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Samsun Şubesi
*Altın Möble Mobilya, Halı, Büro Ve Ev Eşyaları Ticareti Limited Şirketi
17.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
2 B Temizlik Ve Gıda Maddeleri Tekstil Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
*Agro-Altın Tarım İlaçları Ve Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Öğerler Kimya Ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
18.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Aksoy İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Gıda Ticaret Limited Şirketi
*Yıldırım Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Bahar Alış Veriş Merkezi Sanayi Ticaret Limited Şirketi Türkiş Bahar Market 1. Şubesi
19.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
19 Mayıs Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Hak-İş Oyuncak-İnşaat-Kantariye-Tuhafiye-Hırdavat-Orman Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
20.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Vural Tuzlu Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Akyüz İnşaat Ve Malzemeleri Hafriyat,Nakliye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Resman Düz Cam Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi
21.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Onpet Onur Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Rıfkı Uzun Petrol Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi 1. Şubesi
22.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Telpa Elektronik Alarm Haberleşme Sistemleri İnşaat Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
*Samsun Tele Market Elektrik-Elektronik Ve Mekanik İmalat, İthalat- İhracat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
23.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Seral Ev Ve Otel Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
*Yaşar Manifatura Mefruşat Ve Ev Tekstili Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
24.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Özvatan Endüstri Hizmetleri Aydın Özvatan
*Kartek Hırdavat Nalburiye Plastik Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
25.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
İfyıl Termo İklimlendirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Üstün Avize Aydınlatma Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
26.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Rd Kuyumculuk Ve Ticaret Limited Şirketi
*Nazım Yazıcılar
27.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Erkanlar Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Turizm Limited Şirketi Samsun Şubesi
*Kartaş - Tenda Lojistik Ve Dış Ticaret Limited Şirketi
*Ayhan Koçal
28.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Samsun Sistem Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi
*D Fast Dağıtım Hizmetleri Ve Lojistik Anonim Şirketi Samsun İlkadım Şubesi
29.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Emek Lastik Plastik Ayakkabı Ve Otel Turizm Restaurant Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi İlkadım Şubesi
*Dilmen Et Ve Et Ürünleri Yemek Hizmetleri-Gıda-Tarım-Hayvancılık-İnşaat-Otomotiv-Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Gnc Yatırım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
30.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi Samsun Bölge Koordinatörlüğü
*Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Samsun Şubesi
31.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Denge Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
*Memduh Ersoy-Duru Sigorta Aracılık Hizmetleri
32.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Mimtaş İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Özlem Maraş Eksen Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Köse Harita İnşaat Taahhüt Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi
33.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Ulusal İkram Hizmetleri Gıda Tarım Ticaret Limited Şirketi
*Onur Grup Kent Hizmetleri, Hazır Yemek, Özel Öğrenci Yurdu, İnşaat Pazarlama, Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
*Samsun Beton Laboratuvar Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
34.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Ezgim Özel Okul Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi
*Erol Ofset Matbaacılık Yayıncılık Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Emin Eller Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
35.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Sharplıne Medikal İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Tekkeköy Şubesi
*Samsun Medikal Grup Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi
*Dent55 Özel Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi
36.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Oğuzhan Serinkaya
*Krosgrup Basın Yayın Matbaacılık Turizm İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
*Derya Tesisleri Gazino Ve Lokantacılık Turizm İnşaat Otomotiv Tekstil Ticaret Limited Şirketi
37.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Eko-Term Strafor, Ambalaj, İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Selçuk Akyüz- Akyüz Müteahhitlik
*Nirvana Evleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi
38.Komite
Meclis Asil Üyeleri
*
Ulusoy Un Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Ellinci Yıl Şubesi
*Şahin Kardeşler Fırın İşletmeciliği Unlu Mamuller Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Ulusoy Un Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
39.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Derindere Koçak Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
*İbrahim Kınık Kınık Otomotiv
*Otokoç Otomotiv Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi-Samsun Kutlukent Temsilciliği Şubesi
40.KOMİTE
Meclis Asil Üyeleri
*
Salim Ayla Müşavirlik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
*Kuzey Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık
KOMİTELER;
1.Komite
*
Forslu Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Cesyfarma İlaç Kozmetik Gıda Ürünleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi
*Mert Bereket Gıda Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
*Sultan`S (İnternatıonal) Gıda Sanayi Limited Şirketi
*Elvan Baharat Gıda İnşaat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
2.Komite
*
Hasan Koç Koçlar Konfeksiyon
*Aktürk Ayakkabıcılık Ticaret Limited Şirketi
*Mets Spor Tekstil Eğitim Ticaret Limited Şirketi
*Serdar Koç
*Kırseven Ayakkabı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
*Bülent Özgan-Damat Giyim
*Alaattin Sarıoğlu-Sarıoğlu Ayakkabıcılık
3.Komite
*
Afacan Plastik Endüstriyel Temizlik Ve Sağlık Ürünleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Alemdar Soğutma Ve Mutfak Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Keprosan Plastik Profil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Koç Elektromekanik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
*Babacan Plastik Elektrik, Su ve Metal Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
4.Komite
*
Kg Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Varan Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Kavkisan Kavak Kireç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kavak OSB Şubesi
*Akkisan Kireç Madencilik İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Altan Kireç Ve Toprak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
5.Komite
*
Murzioğlu Mimarlık İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Hadde Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Ak Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Samsun Hurda Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Kılıç Aliminyum Levha İmalathanesi İkram Kılıç
6.Komite
*
Emek Lastik Plastik Ayakkabı ve Otel Turizm Restaurant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*As Çelik Döküm İşleme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Köksal Yapı Malzemeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Canik İş Makinaları Servis Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Özinan Asansör Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi
7.Komite
*
Yumoş Yatak Ev ve Tekstil Ürünleri Mobilya İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Özgür Mobilya Tekstil İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Doğuş Bt Eğitim Araçları Mobilya Dekorasyon Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Azemo Mobilya İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Kaya Bkm Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
8.Komite
*
Halük Akyüz
*Öz-Doğan İnşaat Nakliye Turizm Orman Ürünleri Doğrama Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Çağrı Yapı Mühendislik ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi
*Rıza Kurt - Kösenoğlu İnşaat
*İbrahim Yıldız-Yıldız Nalburiye Mühendislik
*Ahmet Ercan Koçbıyık-Koçbıyık İnşaat
*Tamer Demir-Demta Yapı
9.Komite
*
Süleyman Hızır
*İzopen İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Levend Yavuz
*İlyas Hızır
*Ümit Korkut
*Mehmet Ali Çokçetin
*Kutsal Hafriyat Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
10.Komite
*
Anadolu Isı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Barış Kaygusuz - Kaygusuz Mühendislik
*Altınordu Mühendislik , Doğalgaz Sistemleri , İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Alertek İnşaat Proje Yalıtım Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Altay Asansör Makina İnşaat Ve Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
11.Komite
*
Öztaş Otomotiv ve Yedek Parçaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Öz Güven Ticaret Cüneyt Muci
*Mc Filtre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Doğan Ticaret Ercan Semizoğlu Kollektif Şirketi
*Ustaş Makina Sanayi İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi
12.Komite
*
Beşler Kollektif Şirketi Mustafa Yücel Petek Ömer Petek ve Ortakları
*Burhan Ekiz
*Seyhanlar Ticaret Kollektif Şirketi Mustafa Seyhan-Bilal Seyhan-Süleyman Seyhan
*Hamza Kazancıoğlu
*Gökseller Gıda İnşaat ve Doğramacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Huzur Kantariye Zahire ve Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Derya Gıda Kuyumculuk Nakliyat Tarım ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
13.Komite
*
Toraman Tüketim Maddeleri Gıda Lojistik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Emre Özdikici - Özdikici Ticaret
*Suat Sezer
*Kaan Temel İhtiyaç Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Art-Sam Gıda İnşaat Nakliye Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
14.Komite
*
Korulu Grup Sağlık Hizmetleri İnşaat Taahhüt Makina Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Bilimteknik Tıp Teknolojileri İnşaat Taahhüt İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi
*Medikal Tıbbı Malzemeler Galeri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
*Sur-Med Cerrahi ve Medikal Özel Laboratuar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat-Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
*Ali Mutlu Optik Gözlük Saat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
15.Komite
*Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*V.E.B.Bilgi İşlem Otomasyon Özel Eğitim Hizmetleri Danışmanlık İnşaat Yemekçilik Lokanta Kafeterya Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Şenka Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Bilginler Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Multimedya Atölyesi Yazılım Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi
16.Komite
*
Safi Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Samsun Şubesi
*Altın Möble Mobilya, Halı, Büro ve Ev Eşyaları Ticareti Limited Şirketi
*Öztürkler Lojistik Petrol Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Namlı Kömür Nakliye Gıda İnşaat ve İnşaat Malzemeleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
*Yetkin Kömür Gıda Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
17.Komite
*
2 B Temizlik ve Gıda Maddeleri Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Agro-Altın Tarım İlaçları ve Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Öğerler Kimya ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Birim Tarımsal Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Agroföy Tarımsal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Samsun Çınar Toptan Kozmetik Temizlik Ticaret Limited Şirketi
*Ayhan Agro Grup Tarımsal Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi
18.Komite
*
Aksoy İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Gıda Ticaret Limited Şirketi
*Yıldırım Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Bahar Alış Veriş Merkezi Sanayi Ticaret Limited Şirketi Türkiş Bahar Market 1. Şubesi
*Umarlar Gıda Maddeleri Sanayii Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi
*Ahmet Varol-Ankara Süpermarket
*Artı 1 Mağazacılık Alışveriş ve Ticaret Limited Şirketi
*Kaletaş Gıda Temizlik İhtiyaç Maddeleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
19.Komite
*
19 Mayıs Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Hak-İş Oyuncak-İnşaat-Kantariye-Tuhafiye-Hırdavat-Orman Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Onur Mobilya Mefruşat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Örnek Mobilya Kuyumculuk İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Büropark Ofis Mobilyaları Satış Pazarlama Ve Dekorasyon Peyzaj Tasarım Uygulamaları Ticaret Sanayi Limited Şirketi
20.Komite
*
Vural Tuzlu Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Akyüz İnşaat ve Malzemeleri Hafriyat, Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Resman Düz Cam Pazarlama Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
*Murat Yıldız Boya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Birlik Boya İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Uğur Kefelioğlu-Boru Ticaret
*Yunus Çavdar Kereste Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
21.Komite
*
Onpet Onur Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Rıfkı Uzun Petrol Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi 1. Şubesi
*Hakan Petrol-Petrol Ürünleri Otomotiv Ticaret ve Pazarlama Nakliye Limited Şirketi
*Asal Petrol Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Tuba Petrol Ürünleri İnşaat Turizm Taşımacılık Pazarlama Ticaret Sanayi Limited Şirketi

22.Komite
*
Telpa Elektronik Alarm Haberleşme Sistemleri İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Samsun Tele Market Elektrik-Elektronik ve Mekanik İmalat, İthalat- İhracat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Samtel İletişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
*İbrahim Bıyık-Bıyıkoğlu Ticaret Samsun Şubesi
*Galtek Mühendislik Elektrik İnşaat Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi
23.Komite
*
Seral Ev ve Otel Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
*Yaşar Manifatura Mefruşat ve Ev Tekstili Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Güneş Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Örnek Pamuk, Elyaf Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Kemal Demir Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
24.Komite
*Özvatan Endüstri Hizmetleri Aydın Özvatan
*Kartek Hırdavat Nalburiye Plastik Malzemeleri İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Eryıldız Boya ve Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Oral Elektrik ve Yapı Malzemeleri Taahhüt, Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Uzunlar Kompozit Ürünleri, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
25.Komite
*İfyıl Termo İklimlendirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Üstün Avize Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Mahir Kayaoğlu Kayaoğlu Müteahhitlik İnşaat Tahhüt
*Ev-Pa Mobilya Mefruşat ve Ev Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Mustafa Tanrıverdi-Set Elektronik
26.Komite
*Rd Kuyumculuk ve Ticaret Limited Şirketi
*Nazım Yazıcılar
*Levent Özden- Levent Özden Kuyumculuk
*Yücel Altuğ Bank
*Kumru Kuyumculuk Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
27.Komite
*
Erkanlar Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Turizm Limited Şirketi Samsun Şubesi
*Kartaş - Tenda Lojistik ve Dış Ticaret Limited Şirketi
*Ayhan Koçal
*Taflan Oluşum Tur Servis Taşımacılık Emlak Kuyumculuk Tuhafiye Lokanta Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Samer Tur Turizm Nakliyat İnşaat Temizlik Güvenlik Medikal Özel Sağlık Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Kanarya Tur Tekstil Turizm Otomotiv Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*İremsu Tur Servis Taşımacılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
28.Komite
*
Samsun Sistem Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi
*D Fast Dağıtım Hizmetleri ve Lojistik Anonim Şirketi Samsun İlkadım Şubesi
*Yelken Denizcilik ve Ticaret Limited Şirketi
*Samsun Deniz Ticaret Limited Şirketi
*Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık Anonim Şirketi Samsun Bölge Şubesi
29.Komite
*
Emek Lastik Plastik Ayakkabı ve Otel Turizm Restaurant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İlkadım Şubesi
*Dilmen Et ve Et Ürünleri Yemek Hizmetleri-Gıda-Tarım-Hayvancılık-İnşaat-Otomotiv-Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Gnc Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Ekin Sf Grup Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Doğanlar Group Konut İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Mümine Can Yemek Üretim Gıda Hayvancılık Nakliye Taahhüt Temizlik İnşaat Petrol Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Gülhan Yeme İçme Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
30.Komite
*
Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi Samsun Bölge Koordinatörlüğü
*Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Samsun Şubesi
*Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Karadeniz Bölge Müdürlüğü
*Güneş Döviz Hizmetleri Sınırlı Yetkili Müessese Anonim Şirketi
*Türkiye Garanti Bankası Anonim Şirketi Atakum Şubesi
31.Komite
*
Denge Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
*Memduh Ersoy-Duru Sigorta Aracılık Hizmetleri
*Selim Külekçi-Zorluoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri
*Cahit Kaya-Kaya Sigorta Acenteliği
*İlknur Tokgöz Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
32.Komite
*
Mimtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Özlem Maraş Eksen Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Köse Harita İnşaat Taahhüt Ve Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi
*Artı Etki Mimarlık Proje Yönetim ve Ticaret Limited Şirketi
*Samsun Sistem Yapı Denetim Limited Şirketi
*Şakül Yapı Denetim Limited Şirketi
*Köksal Akın-Metropol Sondaj İnşaat Taahhüt ve Ticaret
33.Komite
*
Ulusal İkram Hizmetleri Gıda Tarım Ticaret Limited Şirketi
*Onur Grup Kent Hizmetleri, Hazır Yemek, Özel Öğrenci Yurdu, İnşaat Pazarlama, Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Samsun Beton Laboratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Swanleuco Danışmanlık Anonim Şirketi
*Samsun Akredite Uluslararası Metal Metroloji ve Kalibrasyon Laboratuvar İşletmeciliği Anonim Şirketi
*Öz D-İ Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
*Ortakaradeniz Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
34.Komite
*
Ezgim Özel Okul Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi
*Erol Ofset Matbaacılık Yayıncılık Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Emin Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
*Kale Özel Eğitim Öğretim Hizmetleri Matbaacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Hakel Reklam Ambalaj İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Berzeg Dil Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
*Hasan Arman - Arman Ofset
35.Komite
*
Sharplıne Medikal İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Tekkeköy Şubesi
*Samsun Medikal Grup Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi
*Dent55 Özel Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi
*Nurullah Burak Korkmaz Tıbbi Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi
*İnsidemed Cerrahi Aletler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Doğuş Medikal Ticaret ve Sanayii Limited Şirketi
*Özel Kaynar Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
36.Komite
*
Oğuzhan Serinkaya
*Krosgrup Basın Yayın Matbaacılık Turizm İnşaat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Derya Tesisleri Gazino ve Lokantacılık Turizm İnşaat Otomotiv Tekstil Ticaret Limited Şirketi
*Ulaşcan Mühendislik İnşaat Madencilik Nakliye Servis ve Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
*Gzm Turizm Seyahat Otelcilik Organizasyon İnşaat Ticaret Limited Şirketi
*Fıfty Fıve Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi
*Imc Sağlık Turizmi ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi
37.Komite
*
Eko-Term Strafor, Ambalaj, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Selçuk Akyüz- Akyüz Müteahhitlik
*Nirvana Evleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi
*Adal Müteahhitlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Elektrik Makina Tıbbi Cihazlar Ve Medikal Malzemeleri Yemek Üretim Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Seren Müteahhitlik Hizmetleri İnşaat Otomotiv Turizm Tekstil Ticaret Limited Şirketi
*Mustafa Küçük Yükselen Bina Yapı
*Emre Terzioğlu-Terzioğlu İnşaat Taahhüt
38.Komite
*
Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ellinci Yıl Şubesi
*Şahin Kardeşler Fırın İşletmeciliği Unlu Mamuller Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*Özbereket Ekmek Unlu Gıda Mamulleri Lokantacılık Ambalaj İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Beşgöz Araboğulları Unculuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Samsun Şubesi
39.Komite
*
Derindere Koçak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
*İbrahim Kınık Kınık Otomotiv
*Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi-Samsun Kutlukent Temsilciliği Şubesi
*Demir İnşaat Mimarlık Akaryakıt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Beray Motorlu Araçlar İnşaat Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
40.Komite
*
Salim Ayla Müşavirlik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
*Kuzey Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi
*Dek1 Gayrimenkul Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi
*Cıty Offıce Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
*Nokta Taşınmaz Değerleme Anonim Şirketi


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum