Mübadil'ller Anıtkabir'de

CHP Samsun İl Başkanlığı Balkan Masası, Mübadelenin Yüzüncü yılında Balkan göçmeni mübadil hemşerilerimizi Anıtkabir'e götürdü.

Mübadil'ller Anıtkabir'de
30 Ocak 2023 - 19:58
CHP Samsun İl Örgütü Balkan Masası Mübadelenin 100.Yıl Anma Programları kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun davetlisi olarak düzenlenen program kapsamında Ankara'ya götürüldü. Ankara'da ek ziyareti Anıtkabir'e yapan hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü'nün müzeye dönüştürülen pembe köşkü gezdi ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Balkan göçmeni Samsunlu hemşerilerimizin programlarına Balkan Masası Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Milletvekilleri ve Balkan Masası Samsun Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özkök eşlik etti.
Söz konusu program ile ilgili açıklama yapan CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel;
“Hemşerilerimizle biz seçim dönemlerinde değil yıllardır acı günde, tatlı günde, zor zamanlarda, güzel zamanlarda hep dayanışma içerisinde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Büyük göçün mübadelenin 100.yılında da hemşerilerimize Ankara programı düzenledik. Biz her daim mübadil hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum