Reklam
Reklam

Mavi Yeleklerimizle Sahaya Çikiyoruz

DEVA Partisi olarak, Seçimlerden sonar neler yapacağını somut ve kapsamlı birşekilde ortaya koyarak seçimlere hazırlanan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz.

Reklam
Mavi Yeleklerimizle Sahaya Çikiyoruz
28 Kasım 2022 - 15:37
Reklam
Bu özgüvenle bugün DEVA Partisi’nin yeni kampanyasını başlatıyoruz. Kampanyamızın adı; “Kazanan Türkiyeolsun. Oylar DEVA olsun”.
Bizler kampanya dönemi boyunca her gün mavi yeleklerimizle Samsun’un sokaklarında olacağız. Türkiye’yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin, mutlu kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Seçimleri, 7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz.  Herkesi kampanyamıza güçvermeye çağırıyoruz.
Ekonomik krizin 6 aydaçözülmesi, enflasyonun 2 yılda tekhaneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
Yargının bağıms ızolması, yolsuzlukların üstüne gidilmesi, görevinden haksız yere ihraç edilenlerin hakkına ve itibarına kavuşması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
İnternetin gençlere ücretsiz verilmesi ve mülakat sisteminin kaldırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
Sınır güvenliğimizin sağlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
EYT sorununun çözülmesi, Yaşlı Bakım Sigortası’nınh ayata geçmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
İhtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması, çocukların eğitim ve sağlık harcamaları için verilen sosyal yardımların artırılması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
Engelli aylıklarının yükseltilmesi, engelli vatandaşlarımıza kamuda ayrılan kontenjanların doldurulması ve mesleki eğitim verilmesi için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
Çiftçinin borcunun en az 2 yıl faizsiz ertelenmesi, gübre ve yem parasının yarısınınd evlet tarafından karşılanması, çiftçiye ucuz elektrik verilmesi ve tüm sulama yatırımlarının tamamlanması için “Oylar DEVA olsun” diyoruz.
Kazanan Türkiye olsund iyoruz. Kazanan Samsun olsun diyoruz.
Kampanyamız şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum