Reklam
Reklam

Hacıhüseyinoğlu, MHP Atakum Belediye Başkan A. Adaylığını Açıkladı

Serhan Hacıhüseyinoğlu, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde MHP Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Reklam
Hacıhüseyinoğlu, MHP Atakum Belediye Başkan A. Adaylığını Açıkladı
27 Kasım 2023 - 17:44
Reklam
Serhan Hacıhüseyinoğlu, 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri İçin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'den Atakum Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu MHP Genel Merkezimize yaptığımı siz değerli hemşehrilerime, dava arkadaşlarıma ve dostlarıma duyurmanın sevinci içerisindeyim.
Liderimiz, Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret edip emir ve talimatlarını aldıktan sonra MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. Dr. İzzet Ulvi Yönter, MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadir Durmaz, MHP Samsun Milletvekilimiz Sn. Prof. Dr. İlyas Topsakal, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sn. Taner Gökçek'e projelerimizi anlattık.
MHP Samsun İl Başkanımız Sn. Burhan Mucur'un oluru ile Atakumlu hemşehrilerimize hizmet etmek için çıktığım bu yolda beraber mesai yaptığım İl Başkanımız ve Yöneticilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Atakum'u daha yaşanabilir ve hemşehrilerimizin belediyecilik hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanması için proje ve çalışmalarımızı seçim sürecinde sahada anlatacağım.
Saygı ve Sevgilerimle...
İş İnsanı / Mühendis Serhan Hacıhüseyinoğlu’nun Özgeçmişi;
1967 Doğumlu Serhan Hacıhüseyinoğlu Trabzon Çarşıbaşı İlçesinde Doğdu.
İlk Orta Lise Öğrenimini Trabzon Çarşıbaşı İlçesinde, Üniversiteyi Ankara’da Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde bitirdi.
Üniversite sürecinde Mersin’de profesyonel futbol kariyerine başladı. Profesyonel Liglerde Gol Krallığı
başarılarına ulaşan Serhan Hacıhüseyinoğlu’nun sporcu yaşam tarzı eğitim sürecini etkilememiş ve
üniversite mezunu bir Elektrik Elektronik Mühendisi olarak FİFA’da bir ilki başarmış profesyonel futbolcu kariyerini sürdürmüştür.
2000 Yılında Profesyonel Futbolculuk kariyerini tamamladıktan sonra çeşitli projelerde şantiye şefliği, proje müdürlüğü, proje koordinatörlüğü görevlerini üstlenmiştir.
2000 Yılından bugüne elektrik,
elektronik, telekomünikasyon, enerji santralleri, savunma sanayisi başta olmak üzere inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketler yönetmiştir.
Halen 800 çalışana istihdam sağlayan Baser Telekomünikasyon İnşaat Limited Şirketi ve Islog
Taşımacılık Şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevini Sürdürmekte.
Evli ve 2 Kız çocuğu
babasıdır.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum