Efsanelerden Samsunspor Kulübüne Ziyaret

Samsunspor, ‘Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluk en çok Samsun’a yakışacak’ mottosuyla başlattığı yeni sezonda bugüne kadar Samsunspor kulübünde görev yapmış teknik direktörler ve futbolcular ile bugünkü futbol takımı bir araya geldi.

Efsanelerden Samsunspor Kulübüne Ziyaret
25 Haziran 2022 - 14:58
Yılport Samsunspor Kulübü tarafından Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen etkinlikte eski teknik direktörlerimiz ve futbolcularımız ilk olarak takımımızın bu sabahki antrenmanını beraber izledik. Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş ile sohbet eden efsaneler takıma yeni sezonda başarılar diledi.
Ardından efsaneler Başkan Vekili Veysel Bilen ve Genel Müdür Soner Soykan ile bir araya geldi. Kulübümüze gelen efsanelere teşekkür eden Başkan Vekili Veysel Bilen, “Bu sene bizim açımızdan çok önem verdiğimiz, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında inşallah Bayram Bektaş hocamız ve ekibiyle birlikte mutlu sona ulaşmayı istiyoruz. Başkanımız da hem maddi hem de manevi olarak bizlere destekleri oluyor. Sizlerin de hem destekleri hem dualarıyla hem de saha kenarından bizim zaman zaman eksik yaptığımız şeyleri bize yapıcı olarak ileteceğinizi biliyoruz. Bizim sizlerle daha öncelerde bir araya gelmemiz gerekiyordu ama geçen bu 2-3 yılda çok fazla türbülanslar yaşadık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum