Çocukları Gülümseten Sürpriz

YEDAŞ, hizmet bölgesindeki çocuklara hediye paketleri dağıtarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Çocukları Gülümseten Sürpriz
24 Nisan 2024 - 10:07
23 Nisan coşkusunu minik kalplerle birlikte yaşamak için harekete geçen YEDAŞ, hizmet bölgesinde yer alan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerindeki çocuklar ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Sahada görev yapan ekipler, araçlarında taşıdıkları hediye paketlerini, karşılaştıkları çocuklara dağıttı. YEDAŞ ekipleri sıcak gülümsemelerle karşılanırken, çocuklar aldıkları hediyelerle bayram coşkusunu doyasıya yaşadılar. Yapılan sürpriz karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen çocuklar, YEDAŞ çalışanlarına teşekkür etti. Bu anlamlı gün, YEDAŞ’ın sadece elektrik dağıtım hizmeti sunmakla kalmayan, aynı zamanda toplumsal değerlere önem veren bir şirket olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Ulu önder Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği bu bayram, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkenin dört bir yanında coşkuyla kutlandı. YEDAŞ saha ekibi de bu kapsamda, sahada görev yaptıkları esnada gördükleri çocuklara sürpriz olarak dağıttığı hediyelerle çocukların coşkusuna ortak oldu. Samsun’dan başlayarak Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerine uzanan bu sürpriz, YEDAŞ’ın topluma karşı duyduğu sorumlulukların bilincinde olarak, insana ve çevreye karşı duydukları hassasiyeti gösterdi.
Çocuklara özel hazırlanan hediye paketleriyle, onların yüzündeki tebessüme tanık olan YEDAŞ saha ekibi, bunun büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getirdi. YEDAŞ geleceğin teminatı olan çocukların her zaman yanlarında olacaklarını ve elektrik dağıtım şirketi olarak temel sorumluluklarının yanı sıra toplumsal konularda da aktif rol almaya devam edeceklerini belirtti.

  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum