Reklam
Reklam

Çirkin Saldırıya Samsunspor'dan Tepki!...

Trendyol Süper Ligin 14. haftasında deplasmanda Yukatel Adana Demirspor ile karşılaşan Yılport Samsunspor maçında Adana Demirspor’un bazı taraftarlarının çirkin saldırısına Samsunspor Yönetimi tepki gösterdi.

Reklam
Çirkin Saldırıya Samsunspor'dan Tepki!...
02 Aralık 2023 - 22:11
Reklam
Bugün oynanan ve dostane ortamda seyreden Adana Demirspor müsabakasında, ne yazık ki bazı rakip takım taraftarları Samsunsporlu taraftarımıza bıçak ve satırla saldırmış, üstüne yetmediği gibi Samsunspor pankartımızı kesip indirmeye ve dostluk ortamına tümüyle zarar vermeye çalışmıştır.
SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ olarak, bizi her şart ve koşulda destekleyen, uzun yollardan gelerek hiçbir deplasmanda bizleri yalnız bırakmayan Cefakâr ve Fedakâr BÜYÜK SAMSUNSPOR taraftarlarımıza yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz.
Avukatlarımız ile birlikte konunun sıkı takipçisi olacağımızın yanında, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ve 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereğince emniyet güçlerimizden ve savcılarımızdan saldırıyı gerçekleştiren şahsılar hakkında gereğinin yapılmasını bekliyoruz. Son olarak, gösterdikleri misafirperverlik için Yukatel Adana Demirspor A.Ş Kulübü Yönetimine teşekkür ediyoruz.
SAMSUNSPOR FUTBOL KULÜBÜ

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum