Reklam
Reklam

Büyükşehir İhtiyaç Olan Yolları Yapıp Hizmete Açıyor…

Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Canik ilçesine bağlı Ali Rıza Bey Bulvarı ile İlkadım ilçesine bağlı Fener Sokak'ta yaşanan yol sorunlarına neşter vurdu.

Reklam
Büyükşehir İhtiyaç Olan Yolları Yapıp Hizmete Açıyor…
03 Ekim 2022 - 23:20
Reklam
Her iki bölgede sıcak asfalt konforuna kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Tüm imkânlarımızla vatandaşlarımızın yanında olarak geçici değil asırlık yollar yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizin her köşesinde kalıcı eserler bırakmak için çalışıyoruz" dedi.
Samsun'da Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt hamleleriyle yol sorunlarına kalıcı çözümler üretiliyor. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra şehir içlerinde de sıcak asfalt konforuyla buluşuyor.
Altyapıları Güçlendirildi
Yol sorunlarına neşter vurulan yerlerden biri de Canik İlçesine bağlı Ali Rıza Bey Bulvarı ile İlkadım ilçesine bağlı Fener Sokak oldu. Önce altyapıları güçlendirilen Ali Rıza Bey Bulvarı'na 1000 metre, Fener Sokağa da 150 metre sıcak asfalt döküldü.  Yol çalışmaları, üç gün gibi kısa sürede tamamlanarak vatandaşların kullanımına açıldı.
Şehrin Her Köşesine Kalıcı Eser Bırakılıyor
“Yolları tamamlanan vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluk bizim enerjimizi artırıyor” diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, çalışmaların bittiği yolların hayırlı olmasını dileyerek, vatandaşların rahat, konforlu ve güvenli seyahati için yatırımların aralıksız sürdüğünü ifade etti. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaç olan her yerde olduğunu vurgulayan Başkan Demir, “Şehrimizin her köşesinde kalıcı eserler bırakmak için çalışıyoruz. Bu hedefle ekiplerimiz 7/24 sahada. Bu yollar bizi vatandaşımızın kalbine ulaştırıyor” dedi.

 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum