Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Oylarını Kullandı

Samsundaki Siyasi Partilerin İl Başkanları ve Büyükşehir Belediye Başkanları oylarını kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Oylarını Kullandı
31 Mart 2024 - 15:05
Mehmet Köse oyunu kullandı
Ak parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için  oyunu kullandı.
Ak parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Seçimlerin ülkemize, milletimize ve Samsunumuza hayırlı olmasını diledi.
Ak parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Atakum Milli Eğitim Bakanlığı Vakfı İlkokulu’nda oyunu kullandı.
Burhan Mucur oyunu kullandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için  oyunu kullandı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Seçimlerin ülkemize, milletimize ve Samsunumuza hayırlı olmasını diledi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Altınkum sosyal tesisleri 1184 No'lu Sandıkta oyunu kullandı.
Halit Doğan oyunu kullandı
Ak Parti’nin
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, oyunu Çarşamba ilçesinde kullandı.
Ak Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, oyunu kullanmak üzere Çarşamba ilçesindeki Hasbahçe Cumhuriyet İlkokuluna geldi. Sandık görevlileri ile selamlaşan ve kolaylıklar dileyen Doğan, daha sonra 1145 No’ sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan Halit Doğan, “Her vatandaş gibi biz de demokratik hakkımızı kullandık. Güzel bir ortamda geçen bir seçim süreci yaşadık. Sonuçların Samsunumuz ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
Cevat Öncü oyunu kullandı
CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu kullandı.
İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi Gazi Ortaokulu’na gelen CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, okul bahçesinde vatandaşlarla selamlaştı. Ardından oyunu kullanacağı 2026 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa geçen Öncü, sandık görevlilerine ‘kolaylıklar’ diledi. Daha sonra da oy pusulasını alıp kabine girerek oyunu kullandı.
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için açıklama yapan Cevat Öncü, "Vatandaşlarımız oylarını kullanıyor ve iradesini sandığa yansıtıyor. Sandıktan çıkacak olan sonuç, Samsunumuza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.
Adem Güney Oyunu Kullandı
Yeniden Refah Partisi’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, oyunu Atakum ilçesinde kullandı.
Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, oyunu kullanmak üzere Atakum ilçesindeki Fahrettin Ulusoy İlkokuluna geldi. Sandık görevlileri ile selamlaşan ve kolaylıklar dileyen Güney, daha sonra 1129 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan Güney “Oyumuzu kullandık, sonuçların da İnşallah ülkemiz için milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum