Başkan Mucur, 6 Şubat Depremi İle İlgili Mesaj Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Mucur, 6 Şubat Depremi İle İlgili Mesaj Yayınladı
05 Şubat 2024 - 19:58 - Güncelleme: 05 Şubat 2024 - 21:57
Burhan Mucur, şu ifadelerle duygularını dile getirdi; 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen saat 04.17'de 7,7 büyüklüğündeki ve Elbistan ilçesinde saat 13.24'te yaşanan 7,6 büyüklüğündeki iki büyük deprem, 11 ilimizi ve 14 milyon insanımızı derinden etkilemiştir. Bu depremler sonucunda maalesef elli binden fazla canımızı kaybetmiş, büyük bir yıkımın gölgesinde kalmıştık. Bu acı olayların izleri, hafızalarımızda ve yüreklerimizde ilk günkü gibi tazeliğini koruyor.
6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde, kaybettiğimiz canlarımızı bir kez daha rahmetle anarken, bu acıya dayanmaya çalışan acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. Halen tedavileri devam eden vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ediyorum. Rabbim, ülkemize ve milletimize bir daha böyle acılar yaşatmaktan bizi muhafaza eylesin.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum