Başkan Demirtaş Son Mesai Günü'nde Personeli İle Bayramlaştı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, mübarek Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde ilk olarak kurum içi ardından şantiyede bulunan Fen İşleri, Park Bahçeler, Destek Hizmetleri, İLKEM personeli ve eğitim alan kursiyerlerle bayramlaşarak, tüm mesai arkadaşlarına emekleri için teşekkür etti.

Başkan Demirtaş Son Mesai Günü'nde Personeli İle Bayramlaştı
29 Nisan 2022 - 19:17
Belediyenin tüm personeliyle tek tek tokalaşan ve kreşte eğitim alan minikleri de ziyaret edip çikolata ikramında bulunan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ”Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günlerdir. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınından kurtulan ülkemizde bu yıl farklı bir Ramazan ayı yaşadık şimdi ise sarılıp kucaklaşabileceğimiz bir bayram sevinci yaşıyoruz. Bu yıl geleneksel iftar sofralarında yan yana, gönül gönüle vererek iftarlarımızı açtık. Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık. Ben bu vesileyle; salgınla mücadelede görevli fedakâr sağlık çalışanlarımızın, Hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.
Demirtaş’tan Bayramda Trafik Uyarısı
Bayram tatili için yola çıkacak olan personele ‘dikkatli olun’ uyarısında bulunan Başkan Demirtaş, “Bayramlarda yoğunluktan dolayı ne yazık ki trafik kazaları artıyor. Her zamankinden daha dikkatli olmamız gerektiğini unutmayalım. Allah hepinize tatilden sağlıkla dönmeyi nasip etsin” sözleriyle seslendi.

 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum