HALKIMIZLA İYİ BİR EKİBİZ

Belediye olarak iyi bir ekibe sahip olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz

HALKIMIZLA İYİ BİR EKİBİZ
06 Şubat 2014 - 16:30

Belediye olarak iyi bir ekibe sahip olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Makam kapımız yok. Biz halkımızla birlikte iyi bir ekibiz” dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim gezileri kapsamında Gülsan Sanayi Sitesi’nde esnafları gezdi. İşyeri sahipleri, çalışanlar ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, Canik'teki hızlı değişimin ve gelişimin anahtarının halkla bütünleşmek olduğunu belirterek, halkla iyi bir ekip olduklarını söyledi.[gallery ids="3227,3228,3229,3230"]

 ‘GELİŞİMİN ANAHTARI HALKLA BÜTÜNLEŞMEK’

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Genç, Canik'teki hızlı değişimin ve gelişimin anahtarının halkla bütünleşmek olduğunu söyledi. Belediye olarak iyi bir ekibe sahip olduklarını belirten Başkan Genç, "Vatandaşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Makam kapımız yok. Sadece belediye binasında değil, dışarıda da halkımızla buluşuyoruz. Onların fikirlerini alıyoruz. Biz halkımızla iyi bir ekibiz. Canik’teki bu değişimi hep birlikte başardık. Halkın teveccühü ile bu göreve geldiğimizi asla unutmuyoruz. Canik halkımız için, hayal gibi görünen onlarca projeyi ilçemize kazandırdık" dedi.

‘BAŞBAKANIMIZIN VERDİĞİ GÖREVİ BAŞARDIK’

Canik’i 10 yılda Başbakan Erdoğan'ın izinde geleceğe taşıdıklarını belirten Genç, "Başbakanımız 2004'te Canik'i eski görüntüsünden kurtarmamız için bize görev vermişti. Kendisinin bize vermiş olduğu görevi başarmanın onurunu yaşıyoruz. Bugün Canik'te eğitimden kültüre, spordan ticarete kadar bir çok alanda büyük bir gelişim sağladık. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti hükümeti ile birlikte Türkiye'de yaşanan değişimi Canik'te de en güzel şekilde başardık” diye konuştu.

 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum