ÇAMAŞ, BAHÇELİ ONURUNA YEMEK VERDİ

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli onuruna yemek düzenledi

ÇAMAŞ, BAHÇELİ ONURUNA YEMEK VERDİ
10 Mart 2014 - 18:33

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli onuruna yemek düzenledi.

GÜLHAN'DA YEMEK VERDİ

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Samsun'a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve ekibi onuruna Atakum Kurupelit'te bulunan Gülhan Restaurant Tesisleri'nde bir yemek organizasyonu düzenledi.

KATILIM YÜKSEK OLDU

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın ve İl Başkanı Şaban Kılıç'ın da hazır bulunduğu yemekte bazı ilçe belediye başkan adayları, MHP Atakum Belediye Meclis üyesi adayları, Atakum teşkilatında çalışan idari personel ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

OTEL ÖNÜNDE SEVGİ GÖSTERİSİ

2 günlük ziyaret için Samsun'a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, katıldığı akşam yemeğinin ardından dinlenmek üzere akşam saatlerinde kalacağı büyük Samsun Oteli'ne geçti. Otel önünde yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Bahçeli'ye vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundular

AÇILIŞLARA DEVAM EDECEK

Bugün de Bafra, İlkadım, Tekkeköy, Çarşamba'da bir dizi ziyaret ve açılışlar gerçekleştirecek olan Devlet Bahçeli akşam saatlerinde son olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın'ın SKM açılışını yapacak. Bahçeli'nin akşam saatlerinde ise Ankara'ya dönmesi bekleniyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum